Doprava a platobné podmienky - VanillaDeal Slovakia

Doprava a platobné podmienky

 

DORUČENIE PO CELEJ SLOVENSKEJ REPUBLIKE!

Produkty z ponúk našej strany sú predávané a doručené našimy obchodnými partnermi, ktorí ich doručia tebou zvoleným spôsobom a najneskôr do 14 dní. Nemôžeme prevziať zodpovednosť za prípadné oneskorené dodanie tovaru.Svoj balík si môžeš nechať doručiť na svoje pracovisko, alebo do domu počas pracovných dní medzi 9:00 a 17:00 hod.

Poplatok za doručenie: 3,50 EUR (pri objednávke nad 30 EUR doprava zadarmo).

Odporúčame podať takú dodaciu adresu, na ktorej Vás, alebo poverenú osobu kuriér určite nájde medzi 9:00 a 17:00. Ak si vyberieš platbu na dobierku, tak sa postaraj o to, aby v tvojej neprítomnosti poverená osoba mala k dispozícii sumu potrebnú pre vyrovanie účtu. Pri objednávke môžeš v poznámke uviesť svoje dodacie údaje (napr. zvonček, recepcia, poverená osoba, atď.). V prípade potreby v súvislosti s dodaním tovaru zavolaj na zákaznícke číslo nášho logistického partnera (Express One). Pre sledovanie svojej zásielky zadaj na ich internetovej stránke podacieho číslo zásielky (track ID/číslo balíka) zaslané v potvrdzovacom e-mali.

JEDNODUCHÁ PLATBA BANKOVOU KARTOU, ALEBO NA DOBIERKU

Online platba bankovou kartou (Visa, Visa Electron, Maestro, MasterCard)

Ak si zvolíš túto možnosť, tvoja platba bude realizovaná prostredníctvom medzinárodne uznaného, overeného a bezpečného systému Shopify.com, v ktorom môžeš na platbu použiť svoju Visa, Visa Electron, Mastercard a Maestro bankovú kartu. Je to rovnaká platba, ako platobná možnosť poskytovaná bankami. Každú platbu ti systém potvrdí automaticky zaslaným e-mailom.

Platba v hotovosti kuriérovi (na dobierku)

Hodnotu svojej objednávky môžeš zaplatiť aj kuriérovi. V tomto prípade obdržíš od kuriéra potvrdenie o prevzatí svojho balíka a o zaplatení kúpnej ceny.

Online platba cez Pay Pal (alebo platba bankovou kartou American Express)

Ak si zvolíš túto možnosť, tak po zadaní svojej objednávky ťa presmerujeme na prihlasovaciu stránku Paypal.com. Ak už máš svoj Pay Pal účet, tak prevod môžeš vykonať zo svojho účtu na účet našej firmy. V prípade, ak účet ešte nemáš, tak sa najprv zaregistruj na stránke Pay Pal u a len potom zadaj svoju objednávku, keďže registračný proces bude trochu dlhší. (Zaplatiť bankovou kartou American Express môžeš tiež cez Pay Pal.) Ďalšie informácie nájdeš na stránke Pay Palu.